Teşekkür ve hava kirliliği

Bugün okullar açıldı. Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize başarılı bir öğrenim yılı diliyorum. Öğrencilere hayatlarında başarı sağlayacak güncel konuların verilmesi ve eskimiş, gündemden düşmüş bilgilerin müfredattan kalkması geleceğe yön verecek bilgilerin beyinlere girmesi dileklerimle.

Dün hava kirliliği yokken, bugün hava kirliliği nereden çıktı derseniz, global kirliliğin yanında bizde kötü yakıtla gezen araçlar, trafik tıkanıklığı, mantar gibi göğe yükselen binalar, ormanların, ağaçların azalması, yenilenebilir enerjilere, elektrikli araçlara hızlı geçiş olmaması derken sonuç: Avrupa tek-tük istisnalar dışında bugün yine temiz havaya sahipken gelin lafı uzatmadan İstanbul ve bütün Türkiyedeki hava kalitesi haritasına , hava kirliliği olan yerlere göz atalım. Teşekkür kısmını unutmayayım.

Takipçilerimin sayısı arttıkça, sayfalarıma dünyanın onlarca hatta yüze yakın ülkesinden girenler çeşitlendikçe bu bende motivasyonla beraber gördüklerimi bildiklerimi paylaşmak, üşenmeden yazıya dökmek baskısını hissetmeme sebep oluyor. Bloğuma üye olan, bloğuma girip yazılarımı okuyan, Youtube’tan videolarımı izleyen herkeze teşekkür ederim… Umarım bu sayfaları sizinde Whatsapp, Facebook, Twitter v.b. uygulamalarında paylaşmanız daha sağlıklı, kaliteli, huzurlu bir hayat sürmemize vesile olur.

Türkiye’nin bir çok yerinde hava kirliliği bugün (18.09.2017) kırmızı seviyeye ulaşmışken Avrupa’da istisnalar dışında tüm ülkelerin havası temiz…

Hava kalitesi avrupa ve türkiye

wp-image-307066308

Bu yazı Genel, Hava kirliliği, Sağlık, Tüm yazılar içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s